III Zjazd PTBŁ

Szanowni Państwo,

Ostatnie tygodnie zaskoczyły cały świat i najprawdopodobniej pozostawią ślad w naszym życiu na długo. Każdy z medyków, w tym ortopedów zastał pandemią dotknięty. Jako zarząd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia oraz organizatorzy III Zjazdu PTBŁ w Poznaniu jesteśmy świadomi zmieniającej się i trudno przewidywalnej rzeczywistości.

Planowany we wrześniu 2020 roku zjazd jest powiązany z kongresem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia (SECEC). Po głębokiej analizie sytuacji zarządy PTBŁ i SECEC postanowiły kontynuować przygotowania do zjazdu wg pierwotnego terminu 9-12.09.2020.

Na bieżąco analizujemy sytuację epidemiologiczną a bezpieczeństwo uczestników jest dla nas najważniejsze. O jakichkolwiek zmianach terminu będziemy państwa informować.

Do tej pory na kongres SECEC zostało zgłoszonych ponad 900 streszczeń. Istnieje nadal możliwość zgłaszania prac na zjazd PTBL, a ostateczny termin zgłaszania streszczeń został przesunięty na 31.05.2020.
Wszelkie informacje znajdziecie państwo na www.ptbl2020.pl gdzie wkrótce ponownie będzie można wysyłać streszczenia prac

Dr med. Roman Brzóska
Prezes PTBŁ

Dr hab. Przemyslaw Lubiatowski prof. UMP
Wiceprezes PTBŁ,
przewodniczący komitetu organizacyjnego PTBL i SECEC